Мы работаем с 9:00 до 20:00 (без выходных)
Графін з корком IKEA 365+ hover image

Графін з корком IKEA 365+

Опис:Мінімалістичний графін з термостійкого скла та з корком з кори коркового дерева. Графін можна використовувати як для холодних, так і для гарячих напоїв. Скляну частину можна мити у посудомийній..

140 грн

Дитячі прибори SMASKA Набір столових приборів, 3 предмети hover image

Дитячі прибори SMASKA Набір столових приборів, 3 предмети

Столові прибори для дітей, у наборі виделка, ніж та ложка.Зручно тримати дитині в руці.Завдяки зазубреному лезу ножа дитина зможе легко різати й розділяти їжу. Рекомен..

160 грн

Набір столових приборів Dragon, 24 предмети hover image

Набір столових приборів Dragon, 24 предмети

Розміри товару:Висота: 23 смШирина: 16 см Опис:Столові прибори виготовлені з нержавіючої сталі, тому дуже міцні й прості у догляді.Лаконічний дизайн цих столових приборів чудово підходить до найр..

630 грн

Набір столових приборів Dragon, 60 предмети hover image

Набір столових приборів Dragon, 60 предмети

Розміри товару:Висота: 23 смШирина: 34 см Опис:Столові прибори виготовлені з нержавіючої сталі, тому дуже міцні й прості у догляді.Лаконічний дизайн цих столових приборів чудово підходить до на..

1775 грн

Набір столових приборів Fornuft, 24 предмети hover image

Набір столових приборів Fornuft, 24 предмети

Розміри товару:Висота: 22 смШирина: 14 см Опис:Столові прибори виготовлені з нержавіючої сталі, тому дуже міцні й прості у догляді.Лаконічний дизайн цих столових приборів чудово підходить до найр..

525 грн

Набір столових приборів Ikea 365+ hover image

Набір столових приборів Ikea 365+

Розміри товару:Висота: 23 смШирина: 16 см Опис:Столові прибори виготовлені з нержавіючої сталі, тому дуже міцні й прості у догляді.Лаконічний дизайн цих столових приборів чудово підходить до на..

945 грн

Набір столових приборів Ikea 365+, 56 предметів hover image

Набір столових приборів Ikea 365+, 56 предметів

Розміри товару:Висота: 26 смШирина: 29 см Опис:Столові прибори виготовлені з нержавіючої сталі, тому дуже міцні й прості у догляді.Лаконічний дизайн цих столових приборів чудово підходить до на..

1775 грн

Набір столових приборів Mopsig, 16 предметів hover image

Набір столових приборів Mopsig, 16 предметів

Розміри товару:Висота: 24 смШирина: 13 см Опис:Столові прибори виготовлені з нержавіючої сталі, тому дуже міцні й прості у догляді.Помийте виріб перед першим використанням. Комплект: виделка, ні..

205 грн

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

Столові прибори