Мы работаем с 9:00 до 20:00 (без выходных)
Графін з корком IKEA 365+ hover image

Графін з корком IKEA 365+

Опис:Мінімалістичний графін з термостійкого скла та з корком з кори коркового дерева. Графін можна використовувати як для холодних, так і для гарячих напоїв. Скляну частину можна мити у посудомийній..

140 грн

Дитячі прибори SMASKA Набір столових приборів, 3 предмети hover image

Дитячі прибори SMASKA Набір столових приборів, 3 предмети

Столові прибори для дітей, у наборі виделка, ніж та ложка.Зручно тримати дитині в руці.Завдяки зазубреному лезу ножа дитина зможе легко різати й розділяти їжу. Рекомен..

160 грн

Сервіз UPPLAGA  18 предметів, білий hover image

Сервіз UPPLAGA 18 предметів, білий

Опис:Комплект: тарілка (28 см), глибока тарілка (26 см) та десертна тарілка (22 см) по 6 шт. кожного виробу. Можна використовувати у мікрохвильовій печі. Можна мити в посудомийній машині. ..

2090 грн

Чашка DINERA (сіро-синя), 300 мл hover image

Чашка DINERA (сіро-синя), 300 мл

Розміри товару:Висота: 9 смОб’єм: 300 мл Опис:Геніальність у простоті. Чашка DINERA допоможе створити ідеальну композицію на вашому столі. Виріб можна гріти у мікрохвильовій печі та мити у посудо..

55 грн

 Чашка Arlanda, 300 мл

Чашка Arlanda, 300 мл

Розміри товару:Висота: 12 смШирина: 9 смОб’єм: 300 мл Опис:Цей простий і функціональний дизайн легко поєднувати з різними формами та кольорами, підійде для вишуканого стилю та менш формального. Ч..

265 грн

 Чашка Chapeau, 290 мл

Чашка Chapeau, 290 мл

Розміри товару:Висота: 11 смШирина: 9 смОб’єм: 290 мл Опис:Цей простий і функціональний дизайн легко поєднувати з різними формами та кольорами, підійде для вишуканого стилю та менш формального. Ч..

225 грн

TEST-1

TEST-1

TEST-1..

315 грн

Банка для меду, Mel

Банка для меду, Mel

Розміри товару:Висота: 13 смШирина: 10 см Опис:Контейнер для меду є невід'ємною частиною при сервіровці вашого стола. Дуже зручно використовувати кожного дня. Простий дизайн підійде для будь-яког..

410 грн

Банка для меду, Melito hover image

Банка для меду, Melito

Розміри товару:Висота: 12 смШирина: 8 см Опис:Контейнер для меду є невід'ємною частиною при сервіровці вашого стола. Дуже зручно використовувати кожного дня. Простий дизайн підійде для будь-якого..

200 грн

Баночка для меду, Bee

Баночка для меду, Bee

Розміри товару:Висота: 10 смШирина: 12 см Опис:Контейнер для меду є невід'ємною частиною при сервіровці вашого стола. Дуже зручно використовувати кожного дня. Простий дизайн підійде для будь-яког..

410 грн

Глибока тарілка Colette, 22 см hover image

Глибока тарілка Colette, 22 см

Розміри товару:Висота: 1 смШирина: 22 см Опис:Сервіруйте стіл за допомогою Colette столового посуду або комбінуйте посуд з виробами інших серій. Сучасний та стильний дизайн з унікальним виглядом...

225 грн

Глибока тарілка Ennie, 22 см hover image

Глибока тарілка Ennie, 22 см

Розміри товару:Висота: 5 смШирина: 22 см Опис:Сервіруйте стіл за допомогою Ennie столового посуду або комбінуйте посуд з виробами інших серій. Сучасний та стильний дизайн з унікальним виглядом.&n..

370 грн

Глибока тарілка Laury, 22 см hover image

Глибока тарілка Laury, 22 см

Розміри товару:Висота: 4 смШирина: 22 см Опис:Сервіруйте стіл за допомогою Laury столового посуду або комбінуйте посуд з виробами інших серій. Сучасний та стильний дизайн з унікальним виглядом.&n..

225 грн

Глибока тарілка Marber, 22 см hover image

Глибока тарілка Marber, 22 см

Розміри товару:Висота: 4 смШирина: 22 см Опис:Сервіруйте стіл за допомогою Marber столового посуду або комбінуйте посуд з виробами інших серій. Сучасний та стильний дизайн з унікальним виглядом.&..

370 грн

Глибока тарілка Milko, 22 см

Глибока тарілка Milko, 22 см

Розміри товару:Висота: 1 смШирина: 22 см Опис:Сервіруйте стіл за допомогою Milko столового посуду або комбінуйте посуд з виробами інших серій. Сучасний та стильний дизайн з унікальним виглядом.&n..

265 грн

Глибока тарілка Quilting, 22 см hover image

Глибока тарілка Quilting, 22 см

Розміри товару:Висота: 3 смШирина: 22 см Опис:Сервіруйте стіл за допомогою Quilting столового посуду або комбінуйте посуд з виробами інших серій. Сучасний та стильний дизайн з унікальним виглядом..

370 грн

Глибока тарілка Sahari, 21 см hover image

Глибока тарілка Sahari, 21 см

Розміри товару:Висота: 4 смШирина: 21 см Опис:Сервіруйте стіл за допомогою Sahari столового посуду або комбінуйте посуд з виробами інших серій. Сучасний та стильний дизайн з унікальним виглядом.&..

265 грн

Дозатор для кухні FACTOR, чорний hover image

Дозатор для кухні FACTOR, чорний

Розміри товару:Висота: 14 смШирина: 10 смОпис:Дозатор – це дуже функціональний аксесуар, який зробить простір навколо вашої кухонної мийки більш естетичним. Цей практичний органайзер має все необхідне..

515 грн

Показано з 1 по 18 із 430 (24 сторінок)

Кухня

Кухня