Мы работаем с 9:00 до 20:00 (без выходных)

Секція кушетки GRÖNLID ГРЕНЛІД ЛЬЙУНГЕН світло-червоний


  • Виробник:ІКЕА
  • Модель: 49408917
  • Наявність: Є в наявності

  • 15750 грн

Насолоджуйтесь затишком та повноцінним відпочинком у колі родини та друзів на глибокому дивані. Подушки для спинки можна пристосувати до своїх потреб.

Секції дивана можна поєднувати залежно від потреб вашого помешкання. Якщо вам знадобиться більше місця, ви завжди зможете додати кілька секцій.

Створіть власну комбінацію за допомогою планувальника. Складайте та розкладайте скільки завгодно, доки не отримаєте ідеальне рішення для вашого помешкання.

Ця кушетка має місце для зберігання під сидінням. Кришка автоматично фіксується у відкритому положенні, щоб вам було зручно виймати та складати речі.

М’яка та зручна GRÖNLID ГРЕНЛІД кушетка має глибокі подушки для сидіння з блоками незалежних пружин, наповнювачем із пінополіуретану та шаром поліестерних волокон, які забезпечують максимальний комфорт.

Зносостійкий LJUNGEN ЛЬЙУНГЕН чохол виготовлений із поліестеру та має м’яку оксамитову поверхню з легким відблиском.

Знімний чохол легко чистити, оскільки його можна прати в пральній машині.

10-річна гарантія. Умови гарантії наведено в гарантійній брошурі.

2 подушки для спинки додаються.

Чохол стійкий до тертя, протестовано для 45 000 циклів. 15 000 циклів або більше підходить для меблів при щоденному використанні вдома. Понад 30 000 циклів означає гарну стійкість до тертя.

Рівень світлостійкості чохла - 5 (здатність не втрачати колір) на шкалі від 1 до 8. Відповідно до галузевих стандартів, рівень світлостійкості 4 або вище є придатним для домашнього використання.

Характеристики
Глибина 164 см
Ширина 81 см
Висота вільного простору між меблями 7 см
Висота сидіння 49 см
Глибина сидіння 126 см
Висота спинки 68 см
Висота з підвісом 104 см
Ширина сидіння 81 см
Об’єм 190 л