Мы работаем с 9:00 до 20:00 (без выходных)
Миска з кришкою та приборами для салату Classic hover image

Миска з кришкою та приборами для салату Classic

Розмір товару:Ширина: 25 смВисота: 13 смОпис:Набір Classic, створюючи надзвичайно стильне і водночас дуже зручне поєднання натурального дерева з білою керамікою, є прикладом ідеальної взаємодоповнюван..

1355 грн

Набір сервірувальних мисок Pastelico, 2 шт hover image

Набір сервірувальних мисок Pastelico, 2 шт

Розмір:Висота: 7 см/6 смДіаметр: 18 см/14 смОпис:Набір мисок підійде для сервірування будь-яких страв.  Лакончіний дизайн підійде практично під будь-який інтер'єр. Миски виконані з високоякісної ..

515 грн

Набір сервірувальних мисок на підставці Clasipar hover image

Набір сервірувальних мисок на підставці Clasipar

Розмір товару:Миска - 26 х 25 х 11 см4 миски - 9 х 9 х 4 смтаця - 33 х 33 х 3 смОпис:Набір Clasipar, призначений для подачі салатів і невеликих закусок, паст або соусів. Він складається з: велико..

1715 грн

Набір сервірувальних мисок на підставці Heartinos hover image

Набір сервірувальних мисок на підставці Heartinos

Розміри товару:Висота: 3 смШирина: 27 см Опис:Набір сервірувальних мисок на підставці Heartinos — чудова пропозиція для подачі закусок або соусів. Підставка ідеально підходить для невел..

935 грн

Набір сервірувальних мисок на підставці Olivesse hover image

Набір сервірувальних мисок на підставці Olivesse

Розміри товару:підставка: 19 x 29 см, миска: 9 x 9 x 6 см Опис:Набір сервірувальних мисок Olivesse стане гарною прикрасою столу на будь-якій вечірці, стильно відобразивши аж чотири види закусок а..

725 грн

Сервірувальна корзинка Basketrafia hover image

Сервірувальна корзинка Basketrafia

Розміри товару:Висота: 23 смШирина: 20 см Опис:Цей простий і функціональний дизайн легко поєднувати з різними формами та кольорами, підійде для вишуканого стилю та менш формального. Чаша &nb..

830 грн

Сервірувальна миска Artich, 14 см

Сервірувальна миска Artich, 14 см

Розміри товару:Висота: 7 смШирина: 14 см Опис:Сервіруйте стіл за допомогою Bee столового посуду або комбінуйте посуд з виробами інших серій. Сучасний та стильний дизайн з унікальним виглядом.&nbs..

225 грн

Сервірувальна миска Artichoker hover image

Сервірувальна миска Artichoker

Розміри товару:Висота: 8 смШирина: 24 см Опис:Миска - це багатофункціональна посудина, яка стане в нагоді на будь -якій кухні. Ви можете подати в ній салат або гарячу страву або зберігати в ній ф..

250 грн 830 грн

Сервірувальна миска Avo, 18 см hover image

Сервірувальна миска Avo, 18 см

Розміри товару:Висота:  5 смШирина: 12 смДовжина: 18 см Опис:Сервіруйте стіл за допомогою Avo столового посуду або комбінуйте посуд з виробами інших серій. Сучасний та стильний дизайн з унік..

305 грн

Сервірувальна миска Banani, 24 см hover image

Сервірувальна миска Banani, 24 см

Розміри товару:Висота: 8 смШирина: 24 смГлибина: 26 см Опис:Сервіруйте стіл за допомогою Ennie столового посуду або комбінуйте посуд з виробами інших серій. Сучасний та стильний дизайн з унікальн..

830 грн

Сервірувальна миска Bannana hover image

Сервірувальна миска Bannana

Розміри товаруВисота: 7 смШирина: 14 см Опис:Сервіруйте стіл за допомогою Bannana столового посуду або комбінуйте посуд з виробами інших серій. Сучасний та стильний дизайн з унікальним виглядом.&..

265 грн

Сервірувальна миска Bee, 11 см

Сервірувальна миска Bee, 11 см

Розміри товару:Висота: 6 смШирина: 11 см Опис:Сервіруйте стіл за допомогою Bee столового посуду або комбінуйте посуд з виробами інших серій. Сучасний та стильний дизайн з унікальним виглядом.&nbs..

305 грн

Сервірувальна миска Chatic, 16 см

Сервірувальна миска Chatic, 16 см

Розміри товару:Висота: 9 смШирина: 16 см Опис:Сервіруйте стіл за допомогою Colette столового посуду або комбінуйте посуд з виробами інших серій. Сучасний та стильний дизайн з унікальним виглядом...

420 грн

Сервірувальна миска Delicati, 15 см

Сервірувальна миска Delicati, 15 см

Розміри товару:Висота: 7 смШирина: 15 см Опис:Сервіруйте стіл за допомогою Delicati столового посуду або комбінуйте посуд з виробами інших серій. Сучасний та стильний дизайн з унікальним виглядом..

265 грн

Сервірувальна миска Gomarble, 15 см

Сервірувальна миска Gomarble, 15 см

Розміри товару:Висота: 7 смШирина: 15 см Опис:Сервіруйте стіл за допомогою Gomarble столового посуду або комбінуйте посуд з виробами інших серій. Сучасний та стильний дизайн з унікальним виглядом..

410 грн

Сервірувальна миска Korpios, 13 см

Сервірувальна миска Korpios, 13 см

Розміри товару:Висота: 7 смШирина: 13 см Опис:Сервіруйте стіл за допомогою Colette столового посуду або комбінуйте посуд з виробами інших серій. Сучасний та стильний дизайн з унікальним виглядом...

305 грн

Сервірувальна миска Loni, 15 см hover image

Сервірувальна миска Loni, 15 см

Розміри товару:Висота: 7 смШирина: 15 см Опис:Сервіруйте стіл за допомогою Loni столового посуду або комбінуйте посуд з виробами інших серій. Сучасний та стильний дизайн з унікальним виглядом.&nb..

370 грн

Сервірувальна миска Marbelli, 15 см hover image

Сервірувальна миска Marbelli, 15 см

Розміри товару:Висота:  8 смШирина: 15 смДовжина: 15 см Опис:Сервіруйте стіл за допомогою Marbelli столового посуду або комбінуйте посуд з виробами інших серій. Сучасний та стильний дизайн з..

370 грн

Показано з 1 по 18 із 32 (2 сторінок)