Мы работаем с 9:00 до 20:00 (без выходных)
Глибока тарілка Colette, 22 см hover image

Глибока тарілка Colette, 22 см

Розміри товару:Висота: 1 смШирина: 22 см Опис:Сервіруйте стіл за допомогою Colette столового посуду або комбінуйте посуд з виробами інших серій. Сучасний та стильний дизайн з унікальним виглядом...

225 грн

Глибока тарілка Ennie, 22 см hover image

Глибока тарілка Ennie, 22 см

Розміри товару:Висота: 5 смШирина: 22 см Опис:Сервіруйте стіл за допомогою Ennie столового посуду або комбінуйте посуд з виробами інших серій. Сучасний та стильний дизайн з унікальним виглядом.&n..

370 грн

Глибока тарілка Laury, 22 см hover image

Глибока тарілка Laury, 22 см

Розміри товару:Висота: 4 смШирина: 22 см Опис:Сервіруйте стіл за допомогою Laury столового посуду або комбінуйте посуд з виробами інших серій. Сучасний та стильний дизайн з унікальним виглядом.&n..

225 грн

Глибока тарілка Marber, 22 см hover image

Глибока тарілка Marber, 22 см

Розміри товару:Висота: 4 смШирина: 22 см Опис:Сервіруйте стіл за допомогою Marber столового посуду або комбінуйте посуд з виробами інших серій. Сучасний та стильний дизайн з унікальним виглядом.&..

370 грн

Глибока тарілка Milko, 22 см

Глибока тарілка Milko, 22 см

Розміри товару:Висота: 1 смШирина: 22 см Опис:Сервіруйте стіл за допомогою Milko столового посуду або комбінуйте посуд з виробами інших серій. Сучасний та стильний дизайн з унікальним виглядом.&n..

265 грн

Глибока тарілка Quilting, 22 см hover image

Глибока тарілка Quilting, 22 см

Розміри товару:Висота: 3 смШирина: 22 см Опис:Сервіруйте стіл за допомогою Quilting столового посуду або комбінуйте посуд з виробами інших серій. Сучасний та стильний дизайн з унікальним виглядом..

370 грн

Глибока тарілка Sahari, 21 см hover image

Глибока тарілка Sahari, 21 см

Розміри товару:Висота: 4 смШирина: 21 см Опис:Сервіруйте стіл за допомогою Sahari столового посуду або комбінуйте посуд з виробами інших серій. Сучасний та стильний дизайн з унікальним виглядом.&..

265 грн

Сервірувальна миска Bee, 11 см

Сервірувальна миска Bee, 11 см

Розміри товару:Висота: 6 смШирина: 11 см Опис:Сервіруйте стіл за допомогою Bee столового посуду або комбінуйте посуд з виробами інших серій. Сучасний та стильний дизайн з унікальним виглядом.&nbs..

305 грн

Сервірувальна миска Colette, 14 см

Сервірувальна миска Colette, 14 см

Розміри товару:Висота: 7 смШирина: 14 см Опис:Сервіруйте стіл за допомогою Colette столового посуду або комбінуйте посуд з виробами інших серій. Сучасний та стильний дизайн з унікальним виглядом...

225 грн

Сервірувальна миска Korpios, 13 см

Сервірувальна миска Korpios, 13 см

Розміри товару:Висота: 7 смШирина: 13 см Опис:Сервіруйте стіл за допомогою Colette столового посуду або комбінуйте посуд з виробами інших серій. Сучасний та стильний дизайн з унікальним виглядом...

305 грн

Сервірувальна миска Loni, 15 см hover image

Сервірувальна миска Loni, 15 см

Розміри товару:Висота: 7 смШирина: 15 см Опис:Сервіруйте стіл за допомогою Loni столового посуду або комбінуйте посуд з виробами інших серій. Сучасний та стильний дизайн з унікальним виглядом.&nb..

370 грн

Сервірувальна миска Svart, 16 см hover image

Сервірувальна миска Svart, 16 см

Розміри товару:Висота: 7 смШирина: 16 см Опис:Сервіруйте стіл за допомогою Ennie столового посуду або комбінуйте посуд з виробами інших серій. Сучасний та стильний дизайн з унікальним виглядом.&n..

265 грн

Сервірувальна підставка Fakturio, 26 см hover image

Сервірувальна підставка Fakturio, 26 см

Розміри товару:Висота: 8 смШирина: 26 см Опис:Підставка Fakturio - це елегантна порцелянова посудина, яка допоможе вам у стильному стилі подати гостям пиріг, закуску або торт на день народження, ..

830 грн

Сервірувальна тарілка Artichiker, 26 см hover image

Сервірувальна тарілка Artichiker, 26 см

Розміри товару:Висота: 2 смШирина: 26 см Опис:Тарілка Artichoker - це багатофункціональна посудина, яка стане в нагоді на будь -якій кухні. Ви можете подати в ній будь-яку страву або зберігати в ..

260 грн 525 грн

Сервірувальна тарілка Bananna, 20 см hover image

Сервірувальна тарілка Bananna, 20 см

Розміри товару:Висота: 2 смШирина: 20 см Опис:Сервіруйте стіл за допомогою Bannana столового посуду або комбінуйте посуд з виробами інших серій. Сучасний та стильний дизайн з унікальним виглядом...

225 грн

Сервірувальна тарілка Fragolina, 13 см hover image

Сервірувальна тарілка Fragolina, 13 см

Розміри товару:Висота: 4 смШирина: 13 см Опис:Сервіруйте стіл за допомогою Ennie столового посуду або комбінуйте посуд з виробами інших серій. Сучасний та стильний дизайн з унікальним виглядом.&n..

305 грн

Сервірувальна тарілка Rozmario, 26 см

Сервірувальна тарілка Rozmario, 26 см

Розміри товару:Висота: 2 смДовжина: 26 смШирина: 22 см Опис:Сервіруйте стіл за допомогою Rozmario столового посуду або комбінуйте посуд з виробами інших серій. Сучасний та стильний дизайн з уніка..

205 грн 410 грн

Сервірувальна тарілка Waterline, 15 см hover image

Сервірувальна тарілка Waterline, 15 см

Розміри товару:Висота: 1,5 смШирина: 15 см Опис:Сервіруйте стіл за допомогою Waterline столового посуду або комбінуйте посуд з виробами інших серій. Сучасний та стильний дизайн з унікальним вигля..

305 грн 365 грн

Показано з 1 по 18 із 37 (3 сторінок)