Мы работаем с 9:00 до 20:00 (без выходных)
Прасувальна дошка DANKA, 120х37 см hover image

Прасувальна дошка DANKA, 120х37 см

Розміри товару: Площа прасування, довжина: 120 смПлоща прасування, ширина: 37 смМін. висота: 60 смМакс. висота: 95 смОпис: Можна регулювати висоту.Матеріал пропускає пару від праски, запобігаючи утво..

1565 грн

Дозатор для кухні FACTOR, чорний hover image

Дозатор для кухні FACTOR, чорний

Розміри товару:Висота: 14 смШирина: 10 смОпис:Дозатор – це дуже функціональний аксесуар, який зробить простір навколо вашої кухонної мийки більш естетичним. Цей практичний органайзер має все необхідне..

515 грн

Дозатор для кухні з губкою ALENO, бежевий hover image

Дозатор для кухні з губкою ALENO, бежевий

Розміри товару:Висота: 16 смШирина: 11 смОпис:Дозатор з губкою  – це дуже функціональний аксесуар, який зробить простір навколо вашої кухонної мийки більш естетичним. Цей практичний органайзер ма..

620 грн

Дозатор для кухні з губкою ANISI, зелений hover image

Дозатор для кухні з губкою ANISI, зелений

Розміри товару:Висота: 17 смШирина: 9 смОпис:Дозатор з губокою – це дуже функціональний аксесуар, який зробить простір навколо вашої кухонної мийки більш естетичним. Цей практичний органайзер має все ..

620 грн

Дозатор для кухні з губкою BROCKERIS, чорний hover image

Дозатор для кухні з губкою BROCKERIS, чорний

Розміри товару:Висота: 12 смШирина: 15 смОпис:Дозатор з губокою – це дуже функціональний аксесуар, який зробить простір навколо вашої кухонної мийки більш естетичним. Цей практичний органайзер має все..

620 грн

Дозатор для кухні з губкою CARBONAL, чорний hover image

Дозатор для кухні з губкою CARBONAL, чорний

Розміри товару:Висота: 16 смШирина: 11 смОпис:Сучасні кухні вимагають практичних і стильних рішень, які підкреслять декор, не порушуючи його. Дозатор Carbonal ідеально підходить для цієї ролі, чудово ..

620 грн

Дозатор для кухні з губкою ESSENTIAL, білий hover image

Дозатор для кухні з губкою ESSENTIAL, білий

Розміри товару:Висота: 18 смШирина: 12 смОпис:Дозатор з губокою  – це дуже функціональний аксесуар, який зробить простір навколо вашої кухонної мийки більш естетичним. Цей практичний органайзер м..

260 грн 515 грн

Дозатор для кухні з губкою ETNOL, чорний hover image

Дозатор для кухні з губкою ETNOL, чорний

Розміри товару:Висота: 15 смШирина: 8 смОпис:Дозатор з губокою – це дуже функціональний аксесуар, який зробить простір навколо вашої кухонної мийки більш естетичним. Цей практичний органайзер має все ..

620 грн

Дозатор для кухні з губкою GRANISSO, сірий hover image

Дозатор для кухні з губкою GRANISSO, сірий

Розміри товару:Висота: 18 смШирина: 13 смОпис:Дозатор з губокою – це дуже функціональний аксесуар, який зробить простір навколо вашої кухонної мийки більш естетичним. Цей практичний органайзер має все..

725 грн

Дозатор для кухні з губкою HREBSOLLO, сірий hover image

Дозатор для кухні з губкою HREBSOLLO, сірий

Розміри товару:Висота: 18 смШирина: 17 смОпис:Дозатор з губокою – це дуже функціональний аксесуар, який зробить простір навколо вашої кухонної мийки більш естетичним. Цей практичний органайзер має все..

620 грн

Дозатор для кухні з губкою NISINO, рожевий hover image

Дозатор для кухні з губкою NISINO, рожевий

Розміри товару:Висота: 17 смШирина: 12 смОпис:Дозатор з губокою – це дуже функціональний аксесуар, який зробить простір навколо вашої кухонної мийки більш естетичним. Цей практичний органайзер має все..

620 грн

Дозатор для кухні з губкою Rico, сірий hover image

Дозатор для кухні з губкою Rico, сірий

Розміри товару:Висота: 18 смШирина: 12 смОпис:Дозатор з губокою – це дуже функціональний аксесуар, який зробить простір навколо вашої кухонної мийки більш естетичним. Цей практичний органайзер має все..

580 грн

Дозатор для кухні з губкою SONIS, чорний hover image

Дозатор для кухні з губкою SONIS, чорний

Розміри товару:Висота: 16 смШирина: 15 смОпис:Дозатор з губокою – це дуже функціональний аксесуар, який зробить простір навколо вашої кухонної мийки більш естетичним. Цей практичний органайзер має все..

620 грн

Дозатор для кухні з губкою та щіткою, HALFINO hover image

Дозатор для кухні з губкою та щіткою, HALFINO

Розміри товару:Висота: 21 смШирина: 13 смОпис:Дозатор з губокою та щіткою – це дуже функціональний аксесуар, який зробить простір навколо вашої кухонної мийки більш естетичним. Цей практичний органайз..

830 грн

Дозатор для кухні з губкою та щіткою, MASERRO hover image

Дозатор для кухні з губкою та щіткою, MASERRO

Розміри товару:Висота: 19 смШирина: 17 смОпис:Дозатор з губокою та щіткою – це дуже функціональний аксесуар, який зробить простір навколо вашої кухонної мийки більш естетичним. Цей практичний органайз..

830 грн

Дозатор для кухні з губкою та щіткою, MONESTANA hover image

Дозатор для кухні з губкою та щіткою, MONESTANA

Розміри товару:Висота: 20 смШирина: 9 смОпис:Дозатор з губокою та щіткою – це дуже функціональний аксесуар, який зробить простір навколо вашої кухонної мийки більш естетичним. Цей практичний органайзе..

830 грн

Дозатор для кухні з губкою та щіткою, PRETOS hover image

Дозатор для кухні з губкою та щіткою, PRETOS

Розміри товару:Висота: 20 смШирина: 16 смОпис:Якщо ви хочете створити функціональний і стильний інтер’єр кухні, подбайте про кожну деталь облаштування, щоб полегшити вашу повсякденну діяльність і щоб ..

830 грн

Дозатор для кухні з губкою та щіткою, Rotund hover image

Дозатор для кухні з губкою та щіткою, Rotund

Розміри товару:Висота: 24 смШирина: 13 смОпис:Дозатор з губокою та щіткою – це дуже функціональний аксесуар, який зробить простір навколо вашої кухонної мийки більш естетичним. Цей практичний органайз..

685 грн

Показано з 1 по 18 із 20 (2 сторінок)

Прибирання

Прибирання