Мы работаем с 9:00 до 20:00 (без выходных)
Дозатор для кухні FACTOR, чорний hover image

Дозатор для кухні FACTOR, чорний

Розміри товару:Висота: 14 смШирина: 10 смОпис:Дозатор – це дуже функціональний аксесуар, який зробить простір навколо вашої кухонної мийки більш естетичним. Цей практичний органайзер має все необхідне..

515 грн

Дозатор для кухні з губкою ALENO, бежевий hover image

Дозатор для кухні з губкою ALENO, бежевий

Розміри товару:Висота: 16 смШирина: 11 смОпис:Дозатор з губкою  – це дуже функціональний аксесуар, який зробить простір навколо вашої кухонної мийки більш естетичним. Цей практичний органайзер ма..

620 грн

Дозатор для кухні з губкою ANISI, зелений hover image

Дозатор для кухні з губкою ANISI, зелений

Розміри товару:Висота: 17 смШирина: 9 смОпис:Дозатор з губокою – це дуже функціональний аксесуар, який зробить простір навколо вашої кухонної мийки більш естетичним. Цей практичний органайзер має все ..

620 грн

Дозатор для кухні з губкою BROCKERIS, чорний hover image

Дозатор для кухні з губкою BROCKERIS, чорний

Розміри товару:Висота: 12 смШирина: 15 смОпис:Дозатор з губокою – це дуже функціональний аксесуар, який зробить простір навколо вашої кухонної мийки більш естетичним. Цей практичний органайзер має все..

620 грн

Дозатор для кухні з губкою CARBONAL, чорний hover image

Дозатор для кухні з губкою CARBONAL, чорний

Розміри товару:Висота: 16 смШирина: 11 смОпис:Сучасні кухні вимагають практичних і стильних рішень, які підкреслять декор, не порушуючи його. Дозатор Carbonal ідеально підходить для цієї ролі, чудово ..

620 грн

Дозатор для кухні з губкою ESSENTIAL, білий hover image

Дозатор для кухні з губкою ESSENTIAL, білий

Розміри товару:Висота: 18 смШирина: 12 смОпис:Дозатор з губокою  – це дуже функціональний аксесуар, який зробить простір навколо вашої кухонної мийки більш естетичним. Цей практичний органайзер м..

260 грн 515 грн

Дозатор для кухні з губкою ETNOL, чорний hover image

Дозатор для кухні з губкою ETNOL, чорний

Розміри товару:Висота: 15 смШирина: 8 смОпис:Дозатор з губокою – це дуже функціональний аксесуар, який зробить простір навколо вашої кухонної мийки більш естетичним. Цей практичний органайзер має все ..

620 грн

Дозатор для кухні з губкою GRANISSO, сірий hover image

Дозатор для кухні з губкою GRANISSO, сірий

Розміри товару:Висота: 18 смШирина: 13 смОпис:Дозатор з губокою – це дуже функціональний аксесуар, який зробить простір навколо вашої кухонної мийки більш естетичним. Цей практичний органайзер має все..

725 грн

Дозатор для кухні з губкою HREBSOLLO, сірий hover image

Дозатор для кухні з губкою HREBSOLLO, сірий

Розміри товару:Висота: 18 смШирина: 17 смОпис:Дозатор з губокою – це дуже функціональний аксесуар, який зробить простір навколо вашої кухонної мийки більш естетичним. Цей практичний органайзер має все..

620 грн

Дозатор для кухні з губкою NISINO, рожевий hover image

Дозатор для кухні з губкою NISINO, рожевий

Розміри товару:Висота: 17 смШирина: 12 смОпис:Дозатор з губокою – це дуже функціональний аксесуар, який зробить простір навколо вашої кухонної мийки більш естетичним. Цей практичний органайзер має все..

620 грн

Дозатор для кухні з губкою Rico, сірий hover image

Дозатор для кухні з губкою Rico, сірий

Розміри товару:Висота: 18 смШирина: 12 смОпис:Дозатор з губокою – це дуже функціональний аксесуар, який зробить простір навколо вашої кухонної мийки більш естетичним. Цей практичний органайзер має все..

580 грн

Дозатор для кухні з губкою SONIS, чорний hover image

Дозатор для кухні з губкою SONIS, чорний

Розміри товару:Висота: 16 смШирина: 15 смОпис:Дозатор з губокою – це дуже функціональний аксесуар, який зробить простір навколо вашої кухонної мийки більш естетичним. Цей практичний органайзер має все..

620 грн

Дозатор для кухні з губкою та щіткою, HALFINO hover image

Дозатор для кухні з губкою та щіткою, HALFINO

Розміри товару:Висота: 21 смШирина: 13 смОпис:Дозатор з губокою та щіткою – це дуже функціональний аксесуар, який зробить простір навколо вашої кухонної мийки більш естетичним. Цей практичний органайз..

830 грн

Дозатор для кухні з губкою та щіткою, MASERRO hover image

Дозатор для кухні з губкою та щіткою, MASERRO

Розміри товару:Висота: 19 смШирина: 17 смОпис:Дозатор з губокою та щіткою – це дуже функціональний аксесуар, який зробить простір навколо вашої кухонної мийки більш естетичним. Цей практичний органайз..

830 грн

Дозатор для кухні з губкою та щіткою, MONESTANA hover image

Дозатор для кухні з губкою та щіткою, MONESTANA

Розміри товару:Висота: 20 смШирина: 9 смОпис:Дозатор з губокою та щіткою – це дуже функціональний аксесуар, який зробить простір навколо вашої кухонної мийки більш естетичним. Цей практичний органайзе..

830 грн

Дозатор для кухні з губкою та щіткою, PRETOS hover image

Дозатор для кухні з губкою та щіткою, PRETOS

Розміри товару:Висота: 20 смШирина: 16 смОпис:Якщо ви хочете створити функціональний і стильний інтер’єр кухні, подбайте про кожну деталь облаштування, щоб полегшити вашу повсякденну діяльність і щоб ..

830 грн

Дозатор для кухні з губкою та щіткою, Rotund hover image

Дозатор для кухні з губкою та щіткою, Rotund

Розміри товару:Висота: 24 смШирина: 13 смОпис:Дозатор з губокою та щіткою – це дуже функціональний аксесуар, який зробить простір навколо вашої кухонної мийки більш естетичним. Цей практичний органайз..

685 грн

Дозатор для кухні зі щіткою SCANDO, білий hover image

Дозатор для кухні зі щіткою SCANDO, білий

Розміри товару:Висота: 18 смШирина: 13 смОпис:Дозатор з щіткою – це дуже функціональний аксесуар, який зробить простір навколо вашої кухонної мийки більш естетичним. Цей практичний органайзер має все ..

725 грн

Показано з 1 по 18 із 21 (2 сторінок)