Мы работаем с 9:00 до 20:00 (без выходных)
Організація на кухні: як зберігати речі зручно та гарно

Організація на кухні: як зберігати речі зручно та гарно

Коли після візиту на кухню щоразу виникає враження, ніби там щойно пронеслось торнадо – варто задуматись про розумну організацію. Правильне розташування приладдя допоможе зекономити вам сили та час у прибиранні, а сам процес готування перетвориться на захоплююче дійство. Не будемо тягнути – розповідаємо головні секрети!

  1. Розташуйте приладдя, якими ви користуєтесь найчастіше «під рукою». Що ближче основні предмети (дошки, лопатки, ножі), то менше часу йде на їх пошук та миття. Найкраще зберігати таке приладдя у спеціальних боксах, контейнерах чи стаканах.

Варіанти:
1 ) Білий бокс для зберігання від IKEA. Ціна 105 грн


 
 
  

2) Комплект приборів у стакані від Westwing. Ціна 1785 грн

 

 

  1. Підвісні корзинки та полички над робочою зоною. Туди можна поставити найпотрібніші речі, що дозволить пришвидшити готування. Також таке рішення допоможе розвантажити робочу поверхню.

Варіанти:

1) Підвісне відерце від IKEA. Ціна 265 грн2) Підвісна корзинка у сітку від IKEA. Ціна 450 грн

 

 

  1. Контейнери у холодильнику. Скляна або пластмасові бокси допоможуть ефективно організувати простір у холодильнику та зберегти цінне місце для чогось смачненького. Окрім цього це дуже стильно!

Варіанти:

1) Пластикові контейнери (18 шт) від IKEA. Ціна 190 грн


2) Скляні контейнери, квадратні (3 шт) від IKEA. Ціна 210 грн


 


Розкрили вам найголовніші секрети ефективної організації кухні. Обирай, що потрібно твоїй оселі та хутчіш замовляй. Привеземо будь-який товар за 7-10 робочих днів для тебе!

Читай інші статті на нашому сайті.